Промышленные роботы манипуляторы

Один з напрямків діяльності компанії «АВСистемы» – виготовлення промислових роботів, маніпуляторів за індивідуальним замовленням. Головна перевага впровадження таких проектів нашими фахівцями-оптимальний вибір ефективного вирішення для конкретних завдань. При цьому ми виконуємо кожен проект в комплексі – з моменту розробки документації до монтажу готового виробу безпосередньо на об’єкті.  Ми розповімо про промышленные роботы манипуляторы.
Основні варіанти використання роботів-маніпуляторів
За функціональним призначенням роботи можуть здійснювати окремі технологічні операції:

різання
зварювання
переміщення вантажів
підтримка
З урахуванням різних запитів і побажань замовників наші висококваліфіковані співробітники готові запропонувати кілька варіантів рішень. Автоматизувати деякі постійні процеси доцільно на виробництві, на великих за площею складах, на ділянках навантаження або розвантаження, у зонах транспортування, для обробки одноманітних заготовок в цілях підвищення якості продукції та збільшення продуктивності.

Особливості розробки проектів
Будь-який з проектів з роботизації відрізняється детальним опрацюванням незалежно від рівня його складності. В результаті замовник набуває готове інженерне рішення, яке дозволить:

раціонально розташувати обладнання на виробничих площах,
знизити експлуатаційні витрати на обслуговування техніки та оплату праці працівників,
скоротити ручну працю і замінити персонал на ділянках зі шкідливими умовами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *