Мототехника

Одне з найпопулярніших відео на нашому ютуб каналі — це огляд Shineray Z1 (порівняння 250ки і 300ки).
Немає нічого дивного в популярності цієї моделі: виглядає мотоцикл як повноцінний спорт-великий, з великою кількістю пластику, і коштує в кілька разів менше японських родичів.
ДО РЕЧІ, спасибі всім причетним до одвічних суперечок «новий китаєць або ушатанний японець» — саме ваші коментарі піднімають наші відео: D

Загалом, дві новини про Shineray Z1: хороша і погана. Детальніше на страница сайта.
Почнемо з приємного: вже в середині квітня очікуємо партію свіжих 250ок 2018 року народження виробництва. Їх легко відрізнити за зовнішнім виглядом: забарвлення змінилися абсолютно повністю (і до речі особисто ми від нових в захваті, особливо від графітового). Взагалі нові 250кубові Z1 отримали масу відмінностей від минулої моделі, найсолодше: вилка тепер перевертень, але є і спірний момент — фара. Ну і погана новина: виробник взяв тайм аут у виробництві 300ок. Мета хороша-хочуть забезпечити трьохсотку новим серцем, але наслідки не дуже приємні: в 2018 році Shineray Z1 300cc в Україні у продажу не буде. Як тільки з’являться новини про старт виробництва (а це відбудеться тільки після численних випробувань, відповідно, не дуже скоро), ми обов’язково розповімо, що і як.

PS: ДО РЕЧІ, кумедний факт: нам все частіше надходять запити від мотоциклістів сусідніх країн. І якщо раніше всім хотілося Z1 300, то тепер всі вимагають (ми не помилилися з дієсловом — саме вимагають знайти спосіб і продати) Lifan KPT. Сделам акцент ще й тут: ми продаємо техніку виключно на території України.
І просто в форматі нашої особистої гордості тим, що ми робимо: запити на запчастини приходять не тільки з сусідніх російськомовних країн, але і, наприклад, Туреччини. Уявляєте, яке це: купити мотоцикл і в якийсь момент виявити відсутність до нього запчастин? Добре ж, що у нас є запчастини, так? 😉
Ще круто, що існують групи власників: люди об’єднуються в співтовариства і діляться корисною інформацією з іншими, генерують і обговорюють різні ідеї (від доопрацювань з підручних засобів до маршрутів подорожей). Якщо Вам є що сказати про свій мотоцикл — знайдіть відповідну групу ВК і діліться. Сьогодні комусь допоможете Ви, а завтра хтось допоможе Вам.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *