Газон посівний — це найбільш поширений тип газону. Рекомендувати газон дуже складно, так як газон посівний і газон рулонний істотно відрізняється за вартістю матеріалів. Посівний газон також відрізняється від рулонного газону тільки тривалістю досягнення декоративного якості. Також відміну рулонного і посівного газону складається в його віці, газон посівної — це молодий газон, з ще не сформувалася дерниною і вимагає ретельного догляду за собою.

Які умови повинні бути дотримані для успішного вирощування посівного газону?

По-перше, насіння повинні бути посіяні з певною щільністю рівномірним шаром, чого дуже складно досягти без використання спеціалізованих пристроїв (сівалок, розкидачів) стоимость рулонного газона у производителя.

По-друге, посів насіння газонної трави повинен здійснюється на невелику глибину, мульчувати піском і накочують спеціальним катком до отримання рівної ущільненої поверхні, яка і утворює сприятливий грунтовій шар для проростання насіння.

По-третє, забезпечення регулярного дозованого поливу, при якому важливо дати необхідну кількість води для рівномірного зростання травостою.

По-четверте, на період формування газонного покриття потрібно обмеження доступу людей і тварин на ділянку посіву газону, для уникнення механічних пошкоджень поверхні грунту і молодого травостою.

Дотримання всіх перерахованих правил — це необхідні умови, але їх виконання не забезпечить гарантований успіх при виконанні їх без нагляду професіонала. Кожна ділянка має свої індивідуальні особливості, які необхідно враховувати при ландшафтному проектуванні і виконанні робіт з озеленення прибудинкової ділянки.

Як бачимо, процес влаштування посівного газону дуже трудомісткий, копіткий і вимагає значного проміжку часу до того як ви зможете насолодитися естетичним ефектом і пробігтися босоніж по свіжоскошеної траві.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here