Будівництво фундаменту на гвинтових палях
З моменту винаходу даної технологи гвинтові палі зайняли лідируюче місце в багатьох галузях будівництва. За допомогою гвинтових паль стало можливо створювати надійні і довговічні фундаменти фактично в будь-якому місці. Дана технологія Винтовые сваи дала можливість будувати об’єкти на схилах, на проблемних грунтах, на воді, на дереві.

Часто при закладці стрічкового фундаменту не враховують особливості ґрунту і вплив сил морозного обдимання, що призводить до таких проблем, як нерівномірна усадка побудованого будинку, тріщини в стінах і навіть обвалення. Тому в ряді випадків фундамент на гвинтових палях є єдино можливим. Залежно від діаметра, виду, і глибини установки, гвинтові палі здатні нести навантаження від 1 до 50 тонн кожна.

ще одним важливим фактором є швидкість зведення свайно-гвинтового фундаменту. При правильному підході до справи, можливо, встановлювати від 10 до 200 паль в день.

Розрахунки багатьох експертів в області облаштування фундаментів обгрунтовано підтверджують економію коштів. Ціна при цьому буде нижче від 30 до 60 відсотків.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяАвтовикуп
Следующая статьяРУЛОННЫЙ ГАЗОН

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here