Сучасні пластикові вікна (виробництво російського сегмента, у всякому разі) покликані забезпечувати максимальну тепло-, шумо- і светоізоляцію. Основна роль тут відводиться склопакету, але просте збільшення кількості стекол більше трьох в склопакеті очікуваного результату не дає. Утяжеляется конструкція, що призводить до зменшення терміну експлуатації фурнітури, зменшується кількість пропускається денного світла. Є більш технологічні способи Ramen en Deuren. І хоча поліпшення експлуатаційних характеристик веде до збільшення ціни, можливо, краще купити пластикові вікна трохи дорожче, щоб забезпечити максимальний комфорт. Розглянемо основні переваги пластикових вікон, за допомогою яких можна значно поліпшити основні показники: тепло-, шумо- і светоізоляцію.

ПЛАСТИКОВІ ВІКНА З ПІДВИЩЕНОЇ ТЕПОЛОІЗОЛЯЦІЕЙ
Оскільки збільшувати кількість камер більше двох часто недоцільно, використовують такі способи:

застосування енергозберігаючих стекол;

збільшення відстані між стеклами в камері, але не більше 16 мм;

заповнення простору склопакета інертним газом.

Кращий результат дає застосування всіх способів одночасно.

ЯК поліпшити звукоізоляцію ВІКНА ПВХ
Нормативами безпечного життєзабезпечення встановлені такі величини: вночі 30 дБ (приблизно відповідає приміщенню бібліотеки), вдень 40 дБ (вулиця в спальному районі, віддалена від жвавих трас). Проспекти і магістралі ж створюють шум до 80 дБ. У будинках, що стоять поблизу, потрібні склопакети, що забезпечують підвищену звукоізоляцію. Особливо хороші показники повинні мати пластикові вікна в Москві і інших великих містах.

Підсилення звукоізоляції досягається тими ж способами, що і збільшення теплоізоляції. Крім того, хороший результат дає заміна одного з стекол в склопакеті спеціальним технологічним склом «триплекс» або збільшенням товщини одного (зазвичай зовнішнього) скла.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here