Гамак, мабуть, одне з небагатьох стародавніх винаходів, яке не зазнало явних змін у своїй формі та призначення. Цей винахід індіанців було перейнято моряками для використання на кораблях, після чого стало відомим у всьому світі.

Найчастіше, коли мова йде про бразильських або колумбійських виробах, мається на увазі техніка виготовлення. Сама ж країна-виробник може бути будь-хто. Підвісна конструкція має яскраво виражену відмінність — вона плентається з ниток, виготовлених з розщепленої деревини з додаванням бавовни. Такі вироби мають шикарну бахрому, зроблену вручну.

Гамаки з Колумбії роблять з натуральних матеріалів: ліан, кори і т.д. Вважається, що при створенні такої тканини використовується секретна технологія, яка робить продукт неперевершеним. Будь-який з цих видів виробів радує буйством фарб і декоративними елементамі.Самим популярним вважається підвісне ложе. Воно має характерний вигляд і часто доповнено москітною сіткою або водовідштовхувальним дном. Перевага моделі — в її невеликій вартості.

Моделі у вигляді крісел — це прорив у виготовленні гамаків. У них можна перебувати в положенні сидячи і займатися звичними справами. Перевагою є можливість вибрати собі зручне положення, а не перебувати в позі, нав’язаної формою класичного гамака.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here