Масло Varathane Fast Dry — це досконала формула для додання кольору виробам з дерева. Морилка на основі соєвої олії надає колір дереву, залишаючи видною структуру дерева, і:

не вимагає обов’язкової попередньої обробки кондиціонером (грунтом) для дерева;
сохне за одну годину;
консистенція складу гарантує гладку прошарок, відсутність розлучень і плям;
відмінно підійде для тонування меблів, підлог, сходів, дверей.
 
Перетворіть інтер’єр за допомогою морилки колір Сірий Графіт (Graphite gray). Чудовий зовнішній вигляд — наночастинки кольорових пігментів формують яскравий тон в один шар, і підкреслюють фактуру деревини. Велика гамма природних кольорів, крім загальноприйнятих відтінків в лінійці є чорний і білий колір. Рекомендується для дерев’яної підлоги, сходів, меблів і дверей для житлового та промислового використання. Купить морилку можно на сайті http://multydecor.com.ua.

Розкривати морилку лаком для додаткових захисних властивостей необов’язково, тільки якщо Ви бажаєте додати лакової плівки для отримання глянцю. При нанесенні морилки на підлоги в комерційних приміщеннях бажано додатково розкрити морилку захисним маслом (арт 67731) або паркетним лаком (арт 130523). При фарбуванні підлог в житлових приміщеннях з неактивним трафіком обов’язкової необхідності розкривати захисним покриттям немає.

Покриття абсолютно ремонтованих, при повторному нанесенні навіть не пляма. За рахунок присутності в складі соєвої олії виходять насичені яскраво виражені кольору.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here