Carnaval Resort & Spa

Carnaval Resort & Spa — це сучасний SPA-готель під Харковом, відпочити в якому можна одному, з коханою людиною, всією сім’єю або в компанії друзів. Відвідувачів СПА-центру чекають:

spa-центр для отдыха масажі голови, рук, ніг, спини, шийно-комірцевої зони, антицелюлітні програми, а також обгортання. Для самих требоваельних любителів Spa-процедур, ми пропонуємо: стоун масаж, процедура гарячими трав’яними мішечками, а також масаж-пілінг Альга Роза. Є хороші оздоровчі масажі для дітей (3-6 років) і лікувальні для підлітків (12-16 років).

турецька, боярська і царська лазні. Царська і боярська лазні — це класична фінська сауна, розрахована на різну кількість людей. Середня температура в парильні — близько 100 С, вологість — до 20%. У турецькій лазні (хамаме) температура значно нижче — 45-55oС при вологості 65-85%, тому паритися тут можна разом з дітьми. Вийшовши з парильні, можна відвідати масаж, шоколадний, кокосовий, марципановий пілінг і інші види процедур.

SPA-ексклюзив. У цю категорію зібрані найприємніші, корисні і незвичайні superior-процедури: нейроседативний і тайський фут-масажі, холодна парафінотерапія, ягідний і марципановий масажі.

косметологічні процедури. У комплекс косметологічних послуг увійшли процедури по догляду за тілом, серія масажів для особи, найефективніші процедури апаратної косметології — пневмомассаж особи і кисневі аромаінгаляціі.

одноденні SPA-програми для двох. Це комплекси спеціально підібраних процедур, які ви можете відвідати разом з коханою людиною.

Поки батьки насолоджуються процедурами в СПА-салоні, дітей розважать аніматори. Їх чекають рухливі ігри на повітрі, змагання, дискотеки, ігри на дитячих майданчиках для різних вікових груп, велосипедні прогулянки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *