Carnaval Resort & Spa — це сучасний SPA-готель під Харковом, відпочити в якому можна одному, з коханою людиною, всією сім’єю або в компанії друзів. Відвідувачів СПА-центру чекають:

spa-центр для отдыха масажі голови, рук, ніг, спини, шийно-комірцевої зони, антицелюлітні програми, а також обгортання. Для самих требоваельних любителів Spa-процедур, ми пропонуємо: стоун масаж, процедура гарячими трав’яними мішечками, а також масаж-пілінг Альга Роза. Є хороші оздоровчі масажі для дітей (3-6 років) і лікувальні для підлітків (12-16 років).

турецька, боярська і царська лазні. Царська і боярська лазні — це класична фінська сауна, розрахована на різну кількість людей. Середня температура в парильні — близько 100 С, вологість — до 20%. У турецькій лазні (хамаме) температура значно нижче — 45-55oС при вологості 65-85%, тому паритися тут можна разом з дітьми. Вийшовши з парильні, можна відвідати масаж, шоколадний, кокосовий, марципановий пілінг і інші види процедур.

SPA-ексклюзив. У цю категорію зібрані найприємніші, корисні і незвичайні superior-процедури: нейроседативний і тайський фут-масажі, холодна парафінотерапія, ягідний і марципановий масажі.

косметологічні процедури. У комплекс косметологічних послуг увійшли процедури по догляду за тілом, серія масажів для особи, найефективніші процедури апаратної косметології — пневмомассаж особи і кисневі аромаінгаляціі.

одноденні SPA-програми для двох. Це комплекси спеціально підібраних процедур, які ви можете відвідати разом з коханою людиною.

Поки батьки насолоджуються процедурами в СПА-салоні, дітей розважать аніматори. Їх чекають рухливі ігри на повітрі, змагання, дискотеки, ігри на дитячих майданчиках для різних вікових груп, велосипедні прогулянки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here