Європа приваблює багатьох заможних людей. Хтось їде сюди для подорожей і набирається нових вражень, а хтось підходить до цього питання з бізнесової точки зору. У всіх людей різні причини.

Одні шукають надійний тил у вигляді «запасного аеродрому», інші зацікавлені в податкове резидентство, треті просто сплять і бачать безвізово в будь-який момент їздити з подорожами по Шенгену, є і ті, хто має намір перевезти своїх близьких в розвинену європейську країну https://immigrationtomalta.com/. І саме Мальта прекрасно задовольняє всі ці вимоги.

Ця тепла, красива і економічно розвинена країна, в якій в безпеці і захищеності відчуває себе кожен. Крім того тут високий рівень освіти і якості життя. Саме тому багато і прагнуть стати володарями ВНЖ Мальти.

ВНЖ на Мальти для оптимізації податків з 2013 року можна отримати згідно вигідною і простий мальтійської програмі під назвою Malta Global Residence Programme. Таким чином всі бажаючі мають можливість зробити оптимальним оподаткування і прибутковий податок в цьому випадку буде низьким.

Примітно, що зробити це можна всього за три місяці. Варто зазначити, що цю програму можна по праву назвати досить вигідною.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here