Эликсир ЗДОРОВ

У питанні як схуднути ефективно без дієт ключове слово — ефективно. Після багаторічного захоплення різними дієтами, люди стали розуміти, що ефективність щось їм якраз і бракує. Ось ефектно схуднути, просидівши пару тижнів, образно кажучи, на морквині — можна. І встигнути похвалитися результатом перед знайомими і товаришами по службі. Але до образливого швидко кілограми знову повертаються до рідного організм. І навіть «приводять» з собою новеньких.

Про яку вже тут ефективність говорити. Якби вони були ефективними, хіба склалася в нашій країні ситуація, коли 60% жінок і 50% чоловіків за 30 років страждають зайвою вагою, а 30% і зовсім ожирінням, яке доводиться лікувати медикаментозно. Медики стверджують, що кожен кілограм зайвої ваги дає підвищення артеріального тиску на 2 мм рт.ст. І багато захворювань ці зайві кілограми здатні спровокувати.

Эликсир ЗДОРОВ
Так що питання, як схуднути, серйозний, і справа зовсім не тільки в зовнішньому вигляді. А відповісти на нього може еліксир Здоров. Це стовідсотково натуральний засіб, покликане нормалізувати обмін речовин. Адже саме через збої в процесі метаболізму, тобто перетворення енергії прийнятої їжі в енергію для життєдіяльності організму, він накопичує й утримує надлишкову вагу.

А чим більше вага, тим більшою мірою сповільнюється обмін речовин. Ясно, що ніякі дієти в такому випадку не допоможуть. Навпаки, такі стресові для організму способи змушують його накопичувати жир і призводять до ще більшого порушення обмінних процесів. За відновлення правильного обміну речовин еліксир Здоров бореться завдяки наявності в своєму складі таких компонентів, як прополіс ( «бджолиний клей»), лляне масло і соняшникова олія. Кожен з них має набір унікальних речовин і елементів, благотворний вплив яких на людський організм доведено.

Тут і флавоніди, і мікроелементи, і поліненасичені жирні кислоти, а ще інулін і вітаміни. Інших продуктів в складі препарату немає, як немає і ніяких протипоказань до його застосування. Еліксир корисний і як профілактичний засіб. А якщо є явно виражені нездужання — стомлюваність, зайва вага, прищі, варикоз, запори, набряки і т.п., то необхідно якомога швидше починати курс прийому кошти Здоров.

Поліпшення спостерігаються вже в перший тиждень прийому, але для повного насичення організму корисними речовинами і їх збалансованості слід продовжувати приймати еліксир протягом 4-6 тижнів. Цього достатньо, щоб вага тіла наблизився (або хоча б почав наближатися) до оптимального, покращився стан шкіри, нігтів і волосся, підвищилася засвоюваність вітамінів і мінералів. Якщо спочатку мало місце ожиріння, може знадобитися повторне проходження курсів прийому еліксиру, тільки потрібно робити не менше ніж місячний проміжок між курсами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *