Peters Excel

Жорстка вода володіє певними якостями, вимагаючи спеціального добрива; наприклад добрива, яке нейтралізує бікарбонат, що міститься у воді. Peters Excel ‘Acidifier’ надає нейтралізує бікарбонати ефект і, таким чином, забезпечує стабільний рівень pH в грунті. Це основна умова гарного росту ваших рослин. Peters Excel простий, безпечний і ефективний в застосуванні. Найкраще удобрения для газона ви можете придбати по дуже гарній ціні на сайті http://engo.com.ua.

Вплив якості води для зрошення досі недооцінене. Насправді, склад води служить відправною точкою для плану внесення добрив. Жорстка вода вимагає корекції бікарбонату, присутнього в воді; м’яка вода не містить достатньо кальцію і магнію — основних елементів для здорового росту рослини. Peters впливає на ці фактори і покращує результати вашої програми внесення добрив.

Звичайна проблема: м’яка вода не містить кальцію і магнію. Живильні речовини, які так важливі для рослин, повинні подаватися добривами. Peters Excel ‘CalMag’ пропонує вам метод забезпечення відразу всіма цими елементами. Суміш в одній ємності унікальна, проста і дуже ефективна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *