Які методи лечения алкоголизма  пропонує сучасна медицина в лікуванні алкоголізму і алкогольної залежності своїм пацієнтам? При отруєннях алкоголем пропонують метод крапельниці для очищення крові і виведення з запою. Лікарські засоби типу: тетурам, еспераль, торпедо і багато інших, які викликають блювоту і відразу до алкоголю, але при цьому самі отруюють людини. Метод кодування і кодування, які засновані не на лікуванні хвороби, а на залякування і страху.

Помилки лікувального підходу. Головна помилка лечения алкоголизма полягає в тому, що алкоголізм вважається хронічним невиліковним захворюванням, а насправді це психологічна проблема свідомості і переконань людини.
Велика помилка лікарів переконувати пацієнтів в тому, щоб вони визнали себе хворими. Ті, що п’ють люди і так не хочуть брати відповідальність за алкогольну поведінку, а коли їх переконують в тому, що вони хворі, то тоді вони всю відповідальність перекладають на лікаря і чекають лікування алкоголізму, не докладаючи ніяких зусиль.

Помилкове розуміння причин виникнення алкоголізму та природно помилкове розуміння шляхів вирішення алкогольної проблеми не призводять до позитивних результатів. лечение алкоголизма. Вважаю, що лікувальний підхід і лікарські засоби завдають величезної шкоди здоров’ю людей.

Спосіб лечения алкоголизма вирішення алкогольної залежності

Люди втягуються в них, об’єднаються з ними і реалізовують їх. За цим механізмом виникають багато залежності і проблеми, в тому числі і алкогольна психологічна залежність. Що стосується тілесної залежності, то тіло не має ніякої залежності, воно призначене для виконання наказів виходять від свідомості. Але якщо свідомість недосконале і швидко втягується в помилкові програми-переконання, то це приносить всьому людському організму великі страждання.

У певних ситуаціях лечение алкоголизма включається програма, йде генерація думок-бажань, свідомість людини втягується в них, потрапляє в залежність до них, а потім йде реалізація, ноги йдуть туди, де можна знайти або купити алкоголь, а руки беруть пляшку і заливають цю отруєну рідину в рот. Процес алкогольної залежності майже не усвідомлюється і тому без допомоги психолога люди мало, що можуть самі зробити з цією залежністю.

Насамперед, для того, щоб запустити процес усвідомленості, потрібно звільнити свідомість від полону хибних переконань і програм. Пояснити людині, як він влаштований, як він може керувати своїми думками і поведінкою. Кращим методом або способом для цих цілей є психологічний гіпноз. Гіпноз в лечение алкоголизма дозволяє людині перетворити всю психіку, він допомагає вибудувати психіку правильної пірамідальної конструкції, згідно із законом лідируючих систем.

Яку вигоду отримують клієнти від лечения алкоголизма?

Клієнти економлять час і кошти,
не отруюють організм лікарськими засобами,
керують своїми бажаннями,
стають впевненими в собі,
швидко вирішують виникаючі проблеми,
покращують своє здоров’я і продовжують собі життя,
покращують відносини в родині і припиняють конфлікти з чоловіком / дружиною.
Алкогольні історії та відгуки клієнтів успішно вирішили проблему алкоголізму

Мені часто доводиться вислуховувати сумні історії питущих людей про їх безуспішнi спроби лечения алкоголизма вилікується від алкоголізму.

І мені також часто доводиться вислуховувати численні розповіді страждають матерів, наповнених болем, про те, що вони протягом багатьох років намагалися вилікувати своїх дітей і врятувати їх від неминучої алкогольної смерті.

Лечение алкоголизма в різних медичних клініках не вирішило їх проблему, вони віддавали останні гроші, все зробили для того, щоб врятувати сина або дочку, або чоловіка від алкогольної залежності, щоб їхні близькі люди вилікувалися, припинили пити і почали нормальне життя.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here