Робота в Дубаї для російськомовних завжди є — це я знала з Інтернету, тому знявши порівняно недорогу кімнатку, я зайнялася тим, що розносила своє резюме, куди тільки можна. Трохи більше тижня довелося витратити на те, щоб знайти роботу в Дубаї. Я пройшла 4 співбесіди, де мені було відмовлено. Однак, мої старання не були марними і незабаром мене взяли продавцем в магазин «Zara». Відразу хочу сказати, що в магазинах працює дуже великий відсоток російськомовних людей, особливо це стосується магазинів одягу, хутра та ювелірних прикрас.

Робота була знайдена. Роботодавець oaework.com дав мені список необхідних документів. З цим списком я поїхала в Україну, що б зібрати всі ці документи і оформити дозвіл на роботу, а саме Дубайський Трудову карту. Цей документ необхідний всім, хто має намір працювати в Дубаї.

Всі організаційні питання вирішилися і ось, я вже більше року працюю в Дубаї. Мене часто говорили: «Ну ти ж знаєш англійську, звичайно так можна працювати». Справа в тому, що англійська я вивчила вже в Еміратах. Робота в Дубаї без знання англійської надається в дуже багатьох місцях.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here