Офшор Британские Виргинские острова

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЮРИСДИКЦІЇ

Британські Віргінські Острови (БВО) — відкрита Колумбом заморська територія Великобританії в Вест-Індії, розташована в Атлантичному океані, недалеко від Карибського басейну.

Економіка офшор британские виргинские острова розвивається за рахунок таких видів діяльності як туризм і реєстрація компанії на британських островах, хоча частина населення зайнята на вирощуванні цукрової тростини і виробництві рому.

Реєстрація БВО компанії на британських островах

1. ЗАКОНОДАВСТВО

Діяльність компаній БВО регулюється Законом про комерційні компанії БВО (BVI International Business Companies Ordinance, 2004).

2. РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ

2.1. види підприємств

Товариство з обмеженою відповідальністю, назва якого може закінчуватися на Limited, Ltd, Corporation, Corp., S.A., Inc і ін.

2.2. Товариство з обмеженою відповідальністю:

Мінімальний статутний капітал — не встановлено.

Акції — іменні, можуть бути без вказівки номінальної вартості.

Директор — як мінімум 1 цієї статті фізична або юридична особа, вимог до резидентності немає.

Акціонер — як мінімум 1 цієї статті фізична або юридична особа, вимог до резидентності немає. Директор і акціонер можуть бути одним і тим же особою. Можливе використання повного номінального сервісу.

Секретар — не потрібно.

Загальнодоступна інформація: законом гарантується конфіденційність акціонерів і директорів. Відомості з установчих документів, копії яких зберігаються в регістрі компаній, можуть бути представлені третім особам тільки після прийняття відповідного рішення суду.

Компанія не зобов’язана здавати щорічний фінансовий звіт, проходити аудит. Оплачується лише державне мито раз в рік (її розмір залежить від розміру оголошеного статутного капіталу).

Для того щоб зробити процедуру «Реєстрація в БВО» компанія зобов’язана мати зареєстрований офіс на території БВО.

3. ОПОДАТКУВАННЯ

На території Британських Віргінських Островах, офшор не обкладається жодними податками і зборами. Єдина вимога — щорічна оплата державного мита. Таким чином купити офшор БВО (інакше — реєстрація bvi) — це рішення, яке дозволить економно розпоряджатися своїми фінансами в подальшому.

4. ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ

Відсутнє.

5. Договори про уникнення подвійного оподаткування

Укладено з декількома країнами, але не діють стосовно офшорів. На цей факт варто звернути увагу якщо Ви хочете зареєструвати офшор в БВО.

6. ОСОБЛИВОСТІ

Україна визнає Британські Віргінські Острови офшором, що відповідно, веде до посиленого контролю діяльності такої компанії з боку державних органів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *