Як відростити бороду

Саме по собі бажання відростити бороду гідно поваги. Однак мало просто захотіти цього, необхідно ще і визначитися з тим, яку бороду відпускати. І якщо у Вас немає проблем з рослинністю на обличчі, якщо борода росте швидкими темпами, то вибір стрижки бороди необхідно зробити прямо зараз! Адже кожна борода повинна бути акуратно підстриженими твором мистецтва, а не просто копицею волосся на підборідді. Допомогти визначитися з тим, яку ж бороду відпускати, допоможе ця невелика стаття і парехмахерська, в якій ми перерахуємо основні види стрижки бороди.

Цапина борода. Невелика борідка, що починається на підборідді. Щоки при цьому гладко виголені (або ж з невеликою щетиною). Не варто думати, що якщо схожу бороду носить козел, то це робить її непривабливою. Цапина борода вельми популярна, особливо якщо така борода виглядає акуратно і добре вписується в Ваш імідж. Якщо Goatee petit починається прямо під нижньою губою і має загострену форму, така борода називається якорем.
Еспаньйолка. Більш короткий варіант цапиною борідки, обов’язково поєднаний з вусами. Еспаньйолка є ідеальним варіантом для всіх власників круглого особи, так як такий тип бороди візуально витягує його. Важливо дотримуватися симетрію бічних ліній такої бороди. Крім того, еспаньйолка відмінно підходить чоловікам невисокого зросту.
Борода по контуру особи, без вусів. Являє собою, як правило, тонкі бакенбарди, що спускаються на підборіддя правильної лінією. Дозволяє візуально трохи витягнути особа, однак важливо дотримуватися ідеальну геометрію і добре виголити щоки (крім самої смужки бакенбардов).
Вуса. Волосся в цьому типі бороди залишаються лише над верхньою губою, вся інша борода збрити. Хороший варіант для всіх начальників і керівників. При цьому форма вусів може бути абсолютно різною, будь то Handlebar (велосипедний кермо) або вуса як у Сальвадора Далі, Шеврон або англійські вуса (тонкі й довгі) густі вуса «Морж» і так далі.
Бакенбарди. Густе волосся на щоках, які спускаються до підборіддя, також діляться на кілька видів. Класичні баки добре виглядають без вусів і зі збрити волосся на підборідді. Додати до них вуса і ми отримаємо той тип бакенбардов, який на заході прийнято називати «Friendly Mutton Chops», тобто «дружніми» баками. Ну а якщо бакенбарди тонкі і доходять лише до лінії вусів, з’єднуючись з ними, такий тип бороди називається «А-ля Суворов» або просто Суворов.
Густа борода. Якщо Ви не скаржитеся на ріст волосся і хочете собі солідну чоловічу бороду, тоді у Вас є з чого вибрати. Види стрижки бороди з великою кількістю волосся діляться на російську бороду, Гарібальді, французьку вилку, голлівудську бороду і так далі. Російська борода — густа борода з досить тонкими бакенбардами, при цьому кінчики волосся на бороді НЕ стрижуться, а вуса обов’язково відокремлюються від бороди. Французька вилка — пишна борода, яка розділяється на дві симетричні боку (звідки і пішла схожість з виделкою). Гарібальді — борода, яку практично не стригли, хіба що зовсім небагато, для акуратності. Вибір справжніх хардкорщиков!
І пам’ятайте, що види стрижки бороди налічують дуже багато різних варіантів. У цій статті ми перерахували лише основи, насправді Ви можете комбінувати види бороди між собою і щосили експериментувати з волоссям на обличчі. Більш детально ми описали види стрижки бороди в наступній статті по темі. Головне — не стригти їх під тиском громадськості і обов’язково стежити за акуратністю бороди, за допомогою тримера і відповідної косметики по догляду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *