Туристичний Львів

Приїжджаючи до Львова на вихідні погуляти, або плануючи ділові зустрічі, тренінги, конференції, звичайно ж, хочеться якомога більше побачити пам’яток, ознайомиться з ними, доторкнуться до історії. І якийсь багаж нових знань, разом з сувенірами і фотографіями привезти додому. Якщо ви поїздку спланували спонтанно, що часто буває серед молоді, студентів і закоханих парочок, зібрана мною інформація буде корисною і послужить якимсь путівником по цікавих місцях Львова.
Якщо у вас як мінімум два повних дні, пропоную обов’язково відвідати такі цікаві туристичні об’єкти як лучшие клубы львова :
— Першою пам’яткою, яка зустрічає кожного туриста, є красивий залізничний вокзал міста
— Костел Святої Ельжбети — знаходиться він в 5-10 хвилинах ходьби від залізничного вокзалу, не помітити його просто неможливо. Відвідати його можна як по прибуттю до Львова, так і перед від’їздом.
Доїхавши на трамваї на площу Ринок, насамперед зайдіть в Інформаційний туристичний центр, вам дадуть відповідь на ваші запитання, допоможуть з нічлігом, запропонують екскурсії, а так же видадуть безкоштовні карти із зазначеними пам’ятками. Тут на площі Ринок, рекомендую взяти вашу першу ознайомчу екскурсію по місту:
— Оглядова екскурсія на екскурсійному трамвайчику, по прибуттю в місто рушайте в дивовижну подорож по старовинних вуличках, таким чином, відбудеться ваше перше знайомство з туристичними об’єктами та Старим містом в цілому. Дана оглядова екскурсія, допомагає туристу визначиться з розташуванням екскурсійних об’єктів відносно один одного, і дає зрозуміти, що б ви хотіли відвідати в першу чергу детально. Ціна складе 50 грн .;
Після закінчення екскурсії трамвайчик вас привезе на ще одну міську пам’ятку:
— Площа Ринок — історичне місце, де споконвіку вирувало життя, проводилися базари, збирали народні збори, велися переговори, перебували вдома вельможних панів і панянок. Це місце можна назвати відправною точкою для початку всіх екскурсійних маршрутів по місту. Щоб далеко не ходити вирушимо на саму центральну пам’ятку:
— Міська Ратуша, на верх ведуть понад 400 ступенів, а з висоти пташиного польоту відкривається дивовижний вид на місто. Відвідування Ратуші краще планувати в ранкові або вечірні години, в цей час найменше скупчення туристів. Вартість відвідування складе 15 грн.
Перебуваючи на верху Ратуші можна визначити для себе візуально розташування об’єктів (соборів, костьолів, церков, театру) пропонованих для відвідування, оцінити зверху їх красу і велич, особливо романтично вони виглядають з підсвічуванням у вечірні години.
Спустившись з Ратуші на Площа Ринок, прогуляйтеся по периметру, прикупивши карту путівник, де на кожну Кам’яницю (будинку по периметру площі) є детальний опис у вигляді часу забудови, реставрації, і її постояльців.
— Кам’яниці на площі Ринок — кожен будинок це окрема історія, шедевральні архітектурне творіння, а разом це унікальний ансамбль площі Ринок. Зараз же практично кожна Кам’яниця — це або музей, кав’ярня, сувенірна крамниця, ресторан або хостел. Особливу увагу приділіть:
— Чорна Кам’яниця — одна з найстаріших і найцікавіших архітектурних споруд.
— Італійський дворик — тут кожен турист може оцінити не тільки шедевральність фасадної частини, а й внутрішніх оздоблень Кам’яниці, виконаної в італійському стилі, зараз тут розташований ресторан, де можна випити кави або повечеряти в романтичній атмосфері. Вхід для відвідувачів 5 грн.
Оглянувши пам’ятки центральної частини Старого міста, вирушимо знайомитися з соборами, костелами і церквами.
— Вірменська церква — красива і надзвичайна для України східна архітектурна споруда, говорить про те що у Львові в минулі часи мирно уживалися багато народностей.
— Єзуїтський костел Св. Петра і Павла — відкритий від недавно, до цього довгий час тут був міський архів, костел надзвичайно красивий зсередини, але вимагає термінового ремонту, на вихідних бачитися служба.
— Домініканський костел — один з найулюбленіших і відвідуваних туристами об’єктів, особливо гарний у вечірній час, коли включають підсвітку, у вихідні тут проводять служби.
— Кафедральний Латинський костел — знаходиться на розі площі Ринок, собор будувався настільки довго, що жоден з його майстрів не побачили костел в завершеному вигляді. Зі східного боку на стіні Катедри можна побачити ядра, що свідчать про турецьку облогу Львова 1672 року.
— Церква Різдва Пресвятої Богородиці — тут покояться мощі покровителя всіх закоханих — Святого Валентина.
Обійшовши святині, можна оглянути такі визначні пам’ятки як:
— Арсенал — де зібрана найбільша унікальна колекція старовинної зброї і всіляких пристосувань для вбивств. Працює музей щодня з 10.00 до 17.30.
— Оперний театр — по красі і унікальності можна порівняти з «Ла Скелею» і Віденською оперою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *