Сучасні Інтернет-технології все частіше використовуються для реалізації різних офлайнових завдань. Якщо онлайновий рекрутинг став звичною справою для багатьох громадян Росії, то онлайн собеседование в браузере з’явилися тільки зараз. Сервіс онлайнового пошуку роботи оновив функціонал, представивши користувачам нову можливість — проходити співбесіди в онлайновому режимі. Наскільки ця функція буде затребувана у роботодавців та шукачів — сказати складно, напевно знайдуться ті, хто вирішить замінити першу зустріч з майбутнім співробітником онлайнової бесідою. Однак чи буде ця бесіда вирішальною або ж наймач побажає реальної зустрічі — питання залишається відкритим.

Як це працює

Сервіс відеоспівбесід дозволяє роботодавцям і здобувачам спілкуватися по Інтернету за допомогою веб-камер і мікрофонів. Якщо користувач буде зацікавлений в такій можливості, йому потрібно для початку встановити відповідний параметр в його особистому кабінеті на сайті. Відповідно, роботодавці можуть також призначити співбесіду, однак вони можуть пропонувати і відеоспівбесіди. Також в настройках сервісу роботодавець і здобувач можуть домовитися між собою про час проведення співбесіди.

За допомогою інтерфейсу управління співбесіди кожен користувач зможе переносити і скасовувати призначені сеанси зв’язку. Можливість призначити відеоспівбесіду є тільки у користувачів-роботодавців.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here