Sygeplejerske hjælper ældre mand med gangstativ.

Неврологічне захворювання, що характеризується порушеннями рухів у вигляді постійного тремтіння, втрати спонтанної рухової активності і нестійкості положення тіла в основному поширене серед літніх. Наш дом для престарелых хворих Паркінсоном прийме і подбають про вашому родича з цим захворюванням. Догляд за хворими з Паркінсона є дуже складною справою і вимагає професійного підходу.

При наявності щоденної роботи не завжди з’являється можливість проведення з хворим необхідної кількості часу. До того ж не кожна квартира або приватний будинок є пристосованими до життя людини з таким захворюванням. У приватному пансіонаті для хворих Паркінсоном здійснюється обов’язковий цілодобовий нагляд за хворими Паркінсона, надання психологічної та моральної підтримки і неухильне дотримання важливого режиму. Сьогодні не кожна сучасна сім’я має можливості створення таких умов.

Наймані доглядальниці сьогодні не викликають довіри так як відомо, що в таку професію йдуть люди, що не володіють необхідним для догляду за хворими, медичною освітою. Але навіть якщо запрошена доглядальниця є професіоналом своєї справи, вартість її послуг, що надаються буде високою. До того ж навіть при існуючій можливості запрошення хорошою доглядальниці питання на догляд не будуть вирішеними, адже хворому Паркінсоном часто необхідна допомога кваліфікованих лікарів. У нашому пансіонаті для хворих Паркінсоном працюють тільки найкращі лікарі.
Сучасне лікування даної хвороби обов’язково вимагає їх постійної присутності поруч для швидкого надання допомоги в разі ускладнень. Це можливо лише в умовах пансіонату для хворих Паркінсона, в якому кожен навколишній метр є пристосованим для забезпечення потреб таких людей, які хворіють на паркінсонізм.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here