Коли йдуть близькі люди, то в пам’ять про них рідні прикладають багато сил і старань, щоб могила виглядала гідно і акуратно. Для цього існує спектр ритуальних виробів. У їх числі і ковані огорожі для могил.

Найпростіший варіант — установить оградку на могилу. При цьому використовуються матеріали, які не вимагають при роботі з ними спеціальних навичок або умінь. Наприклад, це може бути огорожа з дерева. Можна розглянути даний варіант, як самий бюджетний. Однак в процесі використання даного виду огорожі можуть виникнути потреби в ремонті і навіть в повній заміні. Причиною тому відсутність досвіду або професіоналізму, недотримання технологічного процесу, неякісні матеріали.

Щоб огорожа прослужила довго і без нарікань, варто звернутися до майстрів своєї справи. Існує кілька матеріалів, з яких виготовляються огорожі на замовлення. Найдешевшим з них є бетонну огорожу. Однак термін експлуатації бетонних огорож — до 20 років. Також існують огорожі з граніту, які є одним з найдорожчих варіантів.

Оптимальним рішенням для огорожі могили є кована або зварна огорожа. Ці вироби виконуються з металу. Основна різниця полягає в використанні художньої ковки для створення візерунка секцій, а також міцністю: ковані вироби набагато міцніше і довговічніше, ніж вироби з металу.

Перед виготовленням знімаються необхідні заміри. Як правило, це периметр ділянки землі, на якому згодом буде встановлена огорожа. Для зміцнення конструкції перед установкою заливається фундамент. Металеві огорожі виготовляються з металевого профілю і металевих прутів, які зварюються між собою певним чином. Весь процес виробництва проходить в кузні, а на місце монтажу доставляють вже готові секції, які приварюються до встановлених в фундамент або землю опор. Обов’язково конструкція покривається спеціальним лакофарбовим складом, який захищає виріб від впливу перепадів температур, ультрафіолетових променів, опадів, вітру, шкідників, а також надає певний колір.

Якщо Ви плануєте купити ковану огорожу на могилу, розгляньте вже готові зразки у нас на сайті або надайте свій варіант вироби. Для виготовлення використовується якісний металевий профіль, а також залізні прути меншого діаметру. Спочатку створюють ковані елементи із прутів згідно із запланованим ескізом, а далі все з’єднують за допомогою зварювання в єдину композицію. Установка відбувається так само, як і монтаж металевих огорож.

Говорячи про унікальному стилі і дизайні огорож, варто зробити акцент на більш популярних на сьогоднішній день варіантів: ковані огорожі з піками або з трояндами. Це класичний варіант, який завжди користується попитом. Крім цього існує ряд інших моделей, наприклад, метелик або тюльпан. Щоб ознайомитися з повним переліком огорож, які ми пропонуємо на замовлення, відвідайте наш сайт і виберіть найбільш підходящу.

Ми пропонуємо нашим клієнтам виключно якісні вироби за доступними цінами, тому що «Веотаб» — виробник і продавець в одній особі. Якщо Ви вирішили купити у нас ковану огорожу, то попередні заміри, доставка і монтаж будуть для Вас безкоштовні. Для цього достатньо залишити заявку по телефону або через сайт. Установкою займаються професійні майстри. А якісно встановлена металоконструкція — запорука її тривалого терміну експлуатації.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here