Наша компанія  пропонує професійний погляд на декорування приміщень для захисту від сонця. Ми працюємо на ринку України з 2002 р. Тому є експертами в питанні підбору індивідуальних рішень і здійснюємо монтаж будь-якої складності. Ми пропонуемо жалюзи щелково
Вашій увазі будуть представлені різноманітні каталоги компаній-виробників жалюзі. Розпродажі та акції допоможуть вибрати якісні варіанти згідно Вашого бюджету. Модних новинок і удосконалень у сфері декору завжди приділяється увага на сторінках нашого сайту.
Підбір ефективного захисту від сонця, індивідуальний підхід, різноманітність зразків наших каталогів, консультації досвідчених фахівців з монтажу, прийнятні ціни, стислі терміни виконання замовлень, гарантійні зобов’язання і сервісне обслуговування – основні переваги нашої компанії.Сайт працює 24 години в добу. Пряму консультацію можна отримати за телефоном та електронною поштою з 9 до 19 годин або заробити ЗНИЖКУ в 5%, самостійно заповнивши форму замовлення з 19 до 9 годин ранку.
Наш сайт регулярно оновлюється, надаючи клієнтам можливість ознайомитися з новинками продукції, ідеями щодо реалізації індивідуальних дизайнерських проектів. Фахівці компанії постійно беруть участь у виставках і салонах, вивчаючи нові матеріали і системи.
Нашими партнерами є найбільші виробники жалюзі з Німеччини, Польщі, Туреччини, Ізраїлю, Тайваню, Китаю та України. Це дозволяє задовольнити різноманітні смаки наших покупців і запропонувати вироби на будь-який гаманець від бюджетних до виробів преміум класу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here