База відпочинку «Чайка»

База відпочинку «Чайка» http://www.chayka.kherson.ua/ru пропонує відпочинок для всієї сім’ї — на природі, і в той же час в комфортних умовах. Ми знаходиться в екологічно чистій місцевості на березі притоки Дніпра — Чайки, в 38 км від Херсона. База відпочинку площею 1 га захищена річкою і високим парканом, так що безпека гостей гарантована.

Ми пропонуємо:
— груповий тур одного дня з декількома екскурсіями (наприклад, в етнографічний музей під відкритим небом або водні прогулянки по Дніпру на безшумних баркасах), рибалка, катання на човнах і катамаранах, смачний обід, фотографування в національних костюмах, гри у волейбол, городки, пінг -понг і мн. ін.

— сімейний відпочинок на території бази, де є альтанки і гойдалки, які налаштують на спокійний відпочинок далеко від міського шуму

— комфортабельний відпочинок в готелі. Крім традиційних номерів, є колоритна українська хата з усіма зручностями на 8 спальних місць. У всіх номерах і хаті є Wi-Fi, телевізор, кондиціонер, санвузол (гаряча вода — постійно). На території — безкоштовна парковка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *