У 1839 році двоє польських емігрантів, Антуан Патек і Франциск Чапек, заснували компанію з виробництва механічних хронометрів. Через кілька років на місце Ф. Чапека прийшов інженер Жан-Андрианн Філіп. Так була заснована одна з найвідоміших марок швейцарських годинників, Patek Philippe.

І донині годинник відомого бренду користуються високим попитом, будучи своєрідним підтвердженням тонкого смаку і високого статусу свого власника. Цінні аксесуари, у складі яких присутній унікальний елемент – блакитне золото, носили в свій час багато видатні особистості планети – Л. Толстой, А. Ейнштейн, королева Вікторія. В наші дні годинник Patek Philippe вибирають солідні і впливові персони как-то так – глави багатьох держав, найбільших корпорацій і просто люди, які мають солідний статок.

Високо цінують цей бренд і шанувальників годинникового мистецтва, але далеко не кожен в змозі здійснити настільки дороге придбання. Як бути, якщо покупка годин видатного швейцарського бренду стала для Вас заповітною метою, але ціна на годинник Patek Philippe залишає думка про їх придбання лише у мріях?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here